Wywiad w Home&Market 2022

Home&Market wywiad JPW
Z radością prezentuję wrześniowy wywiad „Odczarowana – kobieca podróż ku mocy, mądrości i miłości” Kasi Mazur ze mną w sekcji „lifestyle” w magazynie Home&Market do nabycia w @empikcom.

Dla mnie stanowił ważne podsumowanie życiowego wiru ostatnich 9 lat. Jest kropką nad „i” i gotowością na Czasy Nowe.

Rozmowa o życiowej zmianie, odejściu z korporacji i spojrzeniu 9 lat później, czy to droga dla każdego? O podróży, rozwoju osobistym, życiowych wyborach, pieniądzach i stabilizacji finansowej, bankructwie, planach przyszłości… zapraszam komu tęskno za zmianą, do zmiany lub jest po jej drugiej stronie 💙
Przy okazji ciekawa jestem kto wyłapie podmiankę w tytule wywiadu vs w oryginale Książki? 😄 To pytanie dla uważnych czytelników, czy znajdziesz literówkę w tytule?

pssssssssss…… siedzę cicho, psssssssssss… wciąż milczę.

I rozwiązanie: podmiana „wolności” na „mądrości” ale to nie literówka. Mądrość jest tym co także przychodzi wraz z istotnym doświadczeniem. Zapraszam do felietonu, a TU i poniżej wstawiam film z 22.11.2017 r. Wtedy mieszkałam jeszcze w Senegalu. O tym kraju opowiadałam w mediach podczas odwiedzin w Polsce. To oczywiście relacja życiowo-kulturowa i pogodna, a wszystko inne opisałam w „Odczarowanej„.

serdeczności,

Joanna