Skip to content
Książki

Historia prawdziwa dobra na wszystko…

bo życie pisze najlepsze scenariusze. „Odczarowana – kobieca podróż ku mocy, wolności i miłości” (e-book, audiobook i książka – wyd. własne, 2022r), powstała blisko wody. W Senegalu nad Atlantykiem gdzie „przypadkiem”, mieszkałam parę lat i byłam żoną szamana. Przy Oceanie Indyjskim na Zanzibarze, na Mazurach i nad Bałtykiem. Wcześniej była „Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta” (2016, Edipresse).

„Odczarowana – kobieca podróż ku mocy, wolności i miłości”

autentycznie, szczerze i prawdziwie o podróży przez życie osobiste i zawodowe po własne szczęście, spełnienie i osobisty sukces, poza utartym schematem. O podróży z biletem w jedną stronę do Azji i Afryki, magii i mistyce, o byciu żoną szamana…. O marzeniach i planach, wytrwałości i upadku, o zmianach i elastyczności, gdy życie wywraca się do góry nogami. O iluzjach, kobiecych fantazjach i radości. O odwadze i strachu, poczuciu własnej wartości i prawdziwej mocy, o sile psychicznej i sprzymierzeńcach w drodze, o skarbach…. Ta historia inspiruje i odmienia. Idealna, jeżeli uwielbiasz prawdę, wolność, lekkość i naturalność. Książka dobra na wszystko i na każdy czas życia.

Dostępna jako AUDIOBOOK, KSIĄŻKA lub w formie E-booka. Przeczytasz na wszystkich urządzeniach cyfrowych (EPUB) i czytniku KINDLE (MOBI).

Książki
Książki
Książki

Recenzje książki:

To historia dla Ciebie jeżeli,

  • czujesz się życiową podróżniczką i uwielbiasz podróże, ruch, zmiany, Azję i Afrykę, szukasz wyjątkowej książki na urlop, wakacje, wypoczynek, długi weekend itp.,
  • od lat interesujesz się rozwojem osobistym/duchowym i praktykujesz sposoby na odporność psychiczną np. joga, medytacja, wizualizacja, afirmacja, tantra, taniec, mantry, szamanizm, Tao…,
  • pracujesz na etacie, w domu, w korporacji, NGO, wychowujesz dzieci lub „męża” (przestań!) albo nie pracujesz,
  • jesteś zamężna, solo, singielka, wdowa, kochanką, matką, żoną, córką, teściową, kuzynką…i czytasz po polsku 🙂
  • jesteś  bohaterką własnego życia i mniej lub bardziej udanie bierzesz ster we własne ręce, nie rozumiesz czemu wciąż odgrywasz podobne role, przyciągasz podobnych mężczyzn, pracodawców i zdarzenia,
  • jesteś gotowa uwierzyć w Siebie, zrozumieć potęgę własnej historii z przeszłości i ostatecznie wyjść z odgrywanej roli ofiary,
  • myślisz o zmianie, jesteś w jej trakcie lub po i odnajdziesz ze mną wiele wspólnego,
  • masz dosyć poradników „jak żyć” i szukasz książki dobrej na wszystko 🙂

Zapisz się do newslettera

Podając maila, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności, oraz wiem, że w każdej chwili mogę odwołać swoją zgodę klikając link w stopce otrzymywanych e-maili.

Książki

Książka „Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta” kończy się na dotarciu do Senegalu.

Książki

Wywiady z Polkami za granicą z roku 2018. O moim życiu w Senegalu przeczytasz na str. 168. Magda Żelazowska „Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata” (wyd. National Geographic, 2018). 

Książki

Książka „Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta” [wyd. Edipresse Książki, 2016r, ISBN: 978-83-7945-231-6, stron 416]. Wyprzedana.

w 2023 będzie wznowienie najlepszych pereł z podróży. Połącz się na mediach społecznościowych – bądźmy na bieżąco. 

Książki

Wywiad ze mną, gdy mieszkałam w Senegalu oraz o innych Polkach za granicą, przeczytasz w książce Magdy Żelazowskiej – „Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata” (wyd. National Geographic, 2018).