Skip to content

 

skorzystaj z mojego doświadczenia i wiedzy dla najlepszych decyzji biznesowych i osobistych

Konsultacje on-line

Konsultacja lub Mentoring, jeżeli szukasz wsparcia, informacji w obszarach: 

  1. DROGI ZAWODOWEJ i ŻYCIOWEJ tzw. WŁASNEGO MISTRZOSTWA (self-mastery), KARIERY, ZMIANY, POCZUCIA WARTOŚCI i  (ROZWOJU OSOBISTEGO) na bazie konceptu „podróży bohatera” w szczególności dot. braku poczucia sensu i celu, utknięcia życiowego, wypalenia i smutku, potrzeby zmiany i strachu przed nią, poczucia utknięcia, potrzeby rewizji pomysłu lub planu (coś chcę a nie wychodzi), odnalezienia spokoju i równowagi, wzmocnienia poczucia wartości i odporności psychicznej, odbudowania się po zmianie, przypomnienie: „Kim jestem” i „Po co tu jestem”.
  2. SPACER MENTORINGOWY WARSZAWA. Dla WYSOKO-WRAŻLIWEGO LIDERA, SZEFA FIRMY, WŁAŚCICIELA, MENADŻERA. Cel: przeciwdziałania zjawisku „SAMOTNOŚĆ LIDERA” – spacer mentoringowy  to dzielenie się doświadczeniami w życzliwej atmosferze. Byłam często samotną liderką, wysoko wrażliwa czyli więcej widząca i czująca. Wiem jak ważne jest znaleźć osobę, która „rozumie” jak to jest być na szczycie wśród ludzi i czuć się samotnie w określonej zawodowo roli i tożsamości. Wysłucham Cię uważnie, podzielę się swoimi doświadczeniami adekwatnie do Twojej sytuacji, dokonam transferu wiedzy dla Twojego CUDu: Ciała, Umysłu i Ducha/Serca. Z doświadczenia wiem, że czasem uważna i czuła obecność wystarcza; sam fakt zatrzymania się, zaufania, otwarcia, wypuszczenia napięcia z ciała i serca czyni Cuda; Byłam Mentorką podczas #GlobalMentoringWalk w 2023r w Sopocie na zaproszenie fundacji Vital Voices Poland.
  3. KONSULTACJE/ROZMOWA z praktykiem w poszczególnych tematach: PRACA NA ETACIE a WŁASNA FIRMA czyli obszar kreatywności i PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (plusy i minusy); myślisz o wprowadzeniu produktu/usługi na rynek AFRYKI (Senegal); męczy Cię kredyt hipoteczny w CHF (też znam się na tym) oraz pragniesz wydać książkę samodzielnie w różnych formatach (SELF-PUBLISHING).

Spotkania odbywają się on-line lub w ustalonym miejscu.

METODOLOGIA

Jestem praktykiem, posiadam wiedzę fachową oraz doświadczenie, także certyfikaty. Poniższe RECENZJE mówią same za siebie. 

Cennik (kwoty netto)

15 min konsultacji on-line gratis na ZOOM lub Google Meet. Zobaczmy się. Napisz do mnie. 

1h e-Konsultacji – 350 zł. PAKIET 5 spotkań (20% taniej) – 1400 zł 

Referencje odnośnie Konsultacji / Mentoringu