Skip to content

Konsultacje | Mentoring Drogi |Sesje poMOC

Konsultacje | Mentoring Drogi | Sesje poMOC

Spotkania on-line

Ta droga jest dla Ciebie jeżeli potrzebujesz: 

  • zostać zrozumianym i wysłuchanym np. szykujesz się do zmiany, masz wątpliwości i niepewności. Chcesz bezpiecznie porozmawiać z gwarancją otwartości poza osadem i oceną, w szacunku i uważności oraz otrzymać wzmocnienie/jasność na wybrany przez Ciebie najlepszy kierunek spraw osobisto-zawodowych,
  • Jesteś w trakcie zmiany i się zagubiłeś, straciłaś poczucie kierunku i sensu; chcesz odzyskać swój wewnętrzny system nawigacji GPS; przywrócić stabilny „grunt pod stopami”, własne wiedzenie i sprawczość, poczucie wartości, klarowność widzenia; zyskasz równowagę i spokój, które wspierają właściwe decyzje i wybory,
  • zmiany… odejścia od starego i ruszenia w drogę do Nowego, ale nie wiesz jak się za to zabrać; poznaj moją historię przemiany, jestem praktykiem drogi…., nie tylko teoretykiem. Ważne jest rozpoznanie Twoich wartości, obecnego bogactwa, dążeń i motywacji tzw Po Co?. To zajrzenie głębiej do Źródła Twojej mocy, poza zewnętrzne fasady i uświadomienie sobie własnej wielkości. Zobaczysz jak dużo już masz. Towarzyszę Ci w tej podróży dzieląc się swoją mądrością i doświadczeniem – mogą pojawić się pytania coachingowe, i doradztwo, , mentoring, żywioły i natura). Pracuję intuicyjnie ze słowem (mówionym i pisanym), oddechem, uważnością i obrazem czerpiąc z informacji, która pojawia się we wspólnym Polu; w mojej obecności wzmacniasz/aktywujesz swoje własne połączenie ze Źródłem przywracając przepływ wewnętrznej wiedzy. Jesteś swoim jedynym autorytetem w świadomości połączenia ze Źródłem.

 

Cennik:

15 min konsultacji on-line gratis. 
Poznajmy się. Napisz do mnie lub zadzwoń: 669 989 219, info@joannawieczorek.com 

60 min sesja lub konsultacja – 320 zł 
Pakiet Mentoring Drogi – 5 sesji za 1490 zł 
Do wykorzystania w ciągu 8 tygodni od zakupu.
Możesz zdecydować się na niego po pierwszej sesji. 

e-KONSULTACJA jest rozmową, w której przychodzisz po wsparcie, zrozumienie lub inspirację np. inną perspektywę, spojrzenie, doradztwo czy opinię w danym temacie.

e-SESJA po MOC jest spotkaniem pogłębionym o praktyki holistyczne, które docierają do Źródła sprawy uwalniając blokady i przywracając Twoją Moc, wewnętrzne wiedzenie i jasnowidzenie. Może pojawić się np. oddech, dźwięk, obraz, medytacja, wizualizacja, rola Natury czy Żywiołów.

Pakiet MENTORING DROGI jest procesem, współtowarzyszeniem w obranym przez Ciebie celu/kierunku. Współdziałanie systematyczne, bieżąca weryfikacja i FLOW: pozwolenie na najbardziej sprzyjający i naturalny przepływ spraw. Razem jest łatwiej i lżej. Za towarzysza szukaj osoby, która była tam gdzie zmierzasz lub skąd wychodzisz.

Jeżeli zależy Ci na pracy ze mną, ale masz problemy finansowe – napisz do mnie i znajdziemy rozwiązanie. 

Referencje odnośnie Konsultacji / Mentoringu