Skip to content

Konsultacje | Mentoring Drogi

Konsultacje | Mentoring Drogi

Spotkania on-line

Ta droga jest dla Ciebie jeżeli potrzebujesz: 

  • zostać zrozumianym i wysłuchanym np. szykujesz się do zmiany, masz wątpliwości i niepewności. Chcesz bezpiecznie porozmawiać z gwarancją otwartości poza osadem i oceną, w szacunku i uważności oraz otrzymać wzmocnienie/jasność na wybrany przez Ciebie najlepszy kierunek spraw osobisto-zawodowych,
  • Jesteś w trakcie zmiany i się zagubiłeś, straciłaś poczucie kierunku i sensu; chcesz odzyskać swój wewnętrzny system nawigacji GPS; przywrócić stabilny „grunt pod stopami”, własne wiedzenie i sprawczość, poczucie wartości, klarowność widzenia; zyskasz równowagę i spokój, które wspierają właściwe decyzje i wybory,
  • zmiany… odejścia od starego i ruszenia w drogę do Nowego, ale nie wiesz jak się za to zabrać; poznaj moją historię przemiany, jestem praktykiem drogi…., nie tylko teoretykiem. Ważne jest rozpoznanie Twoich wartości, obecnego bogactwa, dążeń i motywacji tzw Po Co?. To zajrzenie głębiej do Źródła Twojej mocy, poza zewnętrzne fasady i uświadomienie sobie własnej wielkości. Zobaczysz jak dużo już masz. Towarzyszę Ci w tej podróży dzieląc się swoją mądrością i doświadczeniem – mogą pojawić się pytania coachingowe, i doradztwo, , mentoring, żywioły i natura). Pracuję intuicyjnie ze słowem (mówionym i pisanym), oddechem, uważnością i obrazem czerpiąc z informacji, która pojawia się we wspólnym Polu; w mojej obecności wzmacniasz/aktywujesz swoje własne połączenie ze Źródłem przywracając przepływ wewnętrznej wiedzy. Jesteś swoim jedynym autorytetem w świadomości połączenia ze Źródłem.

 

Cennik:

15 min konsultacji on-line gratis. 
Poznajmy się. Napisz do mnie lub zadzwoń: 669 989 219, info@joannawieczorek.com 

1h30min e-Konsultacji: 1 sesja   520 zł
Pakiet Mentoring Drogi:   5 sesji za 2500 zł 

Do wykorzystania w ciągu 8 tygodni od zakupu. Możesz zdecydować się na Pakiet po pierwszej sesji. Kwoty zawierają VAT.

e-KONSULTACJA jest przyjacielsko-mentoringową rozmową. Spotkaniem, w którym chcesz skorzystać z mojego doświadczenia i ekspertyzy przemiany osobisto-zawodowej. Być może chcesz być wysłuchanym, zrozumianym, otrzymać wsparcie lub inspirację. Na pewno dam Ci inną perspektywę, świeże spojrzenie, doradzę z mojego punktu widzenia. Na pewno wyjdziesz podniesiony na duchu, doenergetyzowany z klarownością nt sprawy, z którą przyszedłeś. Mogą pojawić się elementy holistyczne jak oddech, medytacja, afirmacja czy wizualizacja.

e-Pakiet MENTORING DROGI jest podróżą, w której współtowarzyszę Tobie w obranym celu/kierunku. Współdziałanie systematyczne, bieżąca weryfikacja i FLOW: pozwolenie na najbardziej sprzyjający i naturalny przepływ spraw. Razem jest łatwiej i lżej. Za towarzysza szukaj osoby, która była tam gdzie zmierzasz lub skąd wychodzisz. Mogą pojawić się elementy holistyczne jak oddech, medytacja, afirmacja czy wizualizacja.

Jeżeli zależy Ci na pracy ze mną, ale masz problemy finansowe – napisz do mnie i znajdziemy rozwiązanie. 

Referencje odnośnie Konsultacji / Mentoringu