TVP „Pytanie na Śniadanie”, czyli Przychodzi Polak do Szamana

WhatsApp Image 2022-10-19 at 15.27.52 (1)

Zostałam zaproszona do studia „Pytanie na Śniadanie” w temacie PRZYCHODZI POLAK DO SZAMANA w związku z rozwojem różnych nurtów duchowości i pseudo-duchowości oraz Polaków licznie korzystających z tej oferty (artykuł Newsweeka). 

Przez ponad 20 lat byłam mocno poszukująca w kręgach rozwoju osobisto-duchowego, a teraz jestem „odczarowana”, co oznacza świadome i przytomne korzystanie z bogactwa obecnych ofert. 

Przed programem dostałam parę konkretnych pytań, ale telewizja śniadaniowa jest szybka i nasza rozmowa to tylko czubek góry lodowej. 

Jestem bardzo za tzw. medycyną energetyczną, która łączy współczesną naukę z prastarą wiedzą, i popieram korzystanie z medycyny zachodniej w nagłych przypadkach. Jeżeli interesuje Ciebie ten temat lub chcesz przeprowadzić wywiad/spotkanie/rozmowę na tematy ogólnej duchowości, przytomności, prawdziwych uzdrowicieli, fałszywych hosztaplerów – polecam swoje doświadczenie i zdobytą w drodze życia mądrość.

Mówię zawsze i tylko historie z własnego życia mistycznych spotkań w Polsce, Azji i Afryce.  Dawniej byłam teoretykiem i eksperymentatorką, dziś jestem praktykiem (praktyczką?).

serdeczności,

Joanna