Witaj Słonecznie

Na dobrej drodze Twojego życia,
gdzie nie ma przypadkowych spotkań.
Każdy napotkany człowiek jest
albo lekcją albo sprawdzianem albo prezentem.

Poznaj moją podróż życiowej przemiany.
Napisz do mnie, jeżeli moja wiedza
i doświadczenie są tym,
czego teraz potrzebujesz.
Spotkajmy się na wspólnej drodze.

Nazywam się Joanna Patrycja Wieczorek

Jestem Mentorką (towarzyszką) Drogi, Autorką Światłoczułą i Podróżniczką wielowymiarową. Postrzegam życie wielowątkowo i holistycznie. Wspieram innych na drodze zmiany i transformacji do Zrozumienia własnej Prawdy, odzyskania Wolności i powrotu Radości w życiu osobistym i zawodowym. Mam za sobą paręnaście lat pracy w korporacji, przeróżne techniki rozwoju osobistego, kursy, certyfikaty (coaching, joga, mindfulness) i szkolenia. Jestem praktykiem dziewięcioletniej przemiany „od Pani Dyrektor w korporacji do twórczej autokreacji” z barwnymi puentami i światowym rozmachem (e-book „Odczarowana”). Propaguję ugruntowaną duchowość, kontakt z Naturą i dbałość o relacje. Odczarowuję hipnozy i przekonania, które nie służą Twojej sprawczości.

Współtowarzyszę w Twojej drodze przypominając, że cała mądrość i wiedza jest już w Tobie. Wspieram Twój proces przebudzania do samoświadomości i samoregulacji w zaufaniu do Inteligencji Życia, która Cię stworzyła. Pokazuję, że Twoja dotychczasowa historia jest potężnym źródłem mocy. Odkryj skarby swojej podróży przez życie i używaj ich do szczęśliwego i spełnionego nowego etapu.

Joanna Wieczorek
Joanna Wieczorek
Home-2023-04
Home-2023-04
Home-2023-04
Home-2023-04

O MNIE, czyli czego nauczyła mnie droga…

Dawniej była 13-letnia żwawa podróż po szczeblach kariery w trzech międzynarodowych korporacjach o korzeniach amerykańskich, greckich i austriackich. Jeszcze dłużej wojażowałam w głąb siebie na różnych wydarzeniach z obszaru rozwojowo-duchowego, aż stałam się „zmianą, której szukałam”. Sprawy potoczyły się szybko: prestiżowe stanowisko w firmie podległe Prezesowi i ważny obszar tematyczny, osobista introspekcja jakości życia, konfrontacja z marzeniami i strefą komfortu oraz miłością do wolności i natury. Wiele pytań: co dalej, gdzie dalej, jak dalej, z kim i po co ? Wiele niepewności i wątpliwości.

Wybór, którym odmieniłam całkowicie osobisto-zawodowe życie i postawiłam je na głowie.

Ciut strachu oraz jeszcze więcej ciekawości i zaufania do Życia. Bilet w jedną stronę do ukochanej Azji o smaku kokosa, kwiatach lotosu i zapachu kadzidełek oraz niezaplanowana Afryka. Wyruszyłam w największą i najważniejszą ze wszystkich wypraw, w kobiecą podróż ku mocy, wolności i miłości. Dziś zapraszam, współtowarzyszę i wspieram innych podróżników przez życie.

Kręta droga. Dawne tożsamości. Certyfikaty.
Ego i naga prawda.

W latach 2012 – 2021 poznałam bardzo dobrze wyboistą, krętą drogę „od korporacji do autokreacji”, rozebrałam się do nagiej prawdy z wielu tożsamości i ról. Byłam „panią Dyrektor w bankowości”, certyfikowaną nauczycielką Jogi i profesjonalnym Coachem, ukończyłam roczną szkołę Psychologii Zorientowanej na Proces i kurs Mindfulness. Byłam poszukiwaczką szczęścia u różnych uzdrowicieli i przepowiadaczy przyszłości oraz adeptką mistyki wielu obszarów: tańce intuicyjne i 5 rytmów, szamanizm, tantra, tao seksualności itp. Aż zostałam żoną afrykańskiego szamana i wywróciłam w swoim życiu wszystko do góry nogami. Czas próby, w którym mogłam przetestować wiedzę gromadzoną latami. Ego nie raz oberwało, a poczucie bezpieczeństwa materialnego i system nerwowy były wystawiane na ciężkie testy, które zdałam.

Afryka potrząsnęła mną do granic psychicznej wytrzymałości.

W niej jednak narodziły się kobiece #baobabki i moja pierwsza książka wydana przez duże wydawnictwo, wywiady i wizyty w mediach (tv, radio). Po drodze doświadczyłam sporo „czarów”, metafizyki i mistyki życia. O mojej materialno-duchowej drodze przeczytasz w e-booku „odCZARowana – kobieca podróż ku mocy, wolności i miłości”, historia bardzo prawdziwa. 

Wysoka jakość. Sukces. Bogactwo. Spełnienie.

Dziś czuję się bogatsza, spełniona, wolna i żyję w swojej prawdzie. Zrozumiałam „kim jestem i po co to jestem”. Odkryłam swój głos, mówię swoimi słowami, korzystam ze źródła osobistej mocy, ładuję „baterię” w Naturze. Do przywrócenia tych wysoko wibracyjnych jakości we własnej codzienności zapraszam podróżników i podróżniczki życia. Sukces „zachodni” nakierowany na drabinę kariery, mechanizmy patriarchalne, konsumpcjonizm i posiadanie tzw. „MIEĆ” przekułam na model „wschodni” – BYĆ, a potem „Mieć”. W „modelu wschodnim” jest miejsce na bogactwo, dobrobyt i obfitość, które przychodzą z innego poziomu potrzeb i samoświadomości.

Dziś. Tu i teraz. Prostota.

Zew Duszy nawołuje nas do wewnętrznej przemiany, którą potem służymy innym. Nowa jakość jest naturalnie obecna w naszym spojrzeniu, głosie, słowach, sposobie zachowania i działaniach. Samą obecnością oddziałujemy na innych. Jestem praktykiem 9 letniej zmiany życia osobisto-zawodowej na egzotycznej azjatycko-afrykańsko-arabskiej karuzeli. Za ten uniwersytet życia zapłaciłem wysokie finansowe i emocjonalne czesne oraz pobrałam wiele nauk. Przeszłam tę drogę i dziś wspieram i towarzyszę innym w ich zmianach ku lepszej i pełniejszej jakości życia. I nie koniecznie trzeba odchodzić z firmy 😉 każdy ma swoje potrzeby, możliwości i limity.

Wiara. Flow. Wiedzenie i zaufanie do procesu życia.

Żyję bez pośpiechu i nacisku w zaufaniu i współpracy z Nad Inteligencją, która stworzyła mnie, galaktyki i dyryguje oddechem, który przeze mnie przepływa. To taki etap zaufania do życia (zawierzenia, oddania, poddania) przy jednoczesnym trzymaniu się obranego kierunku/zamiaru/intencji i modyfikacji kursu. To nie bierność, ale stan FLOW czyli uznania, że to co dla mnie najlepsze na ten czas mojego życia, po prostu płynie. Nie ma oporu. Wydarza się lekko i naturalnie. Pojawiają się właściwi ludzie, rozwiązania, oferty itd. A jeżeli jest inaczej, trzeba ODPUŚCIĆ przywiązanie do konceptu lub gry ego. Pogodzić się ze zmianą planów i pomysłów.

Home-2023-04

Foto: wojdowska.pl polecam!

Bycie i rozwój. Odczarowana.

Po prostu JESTEM. Po prostu JESTEŚ i to wystarcza. Sama Twoja Obecność. To taki stan świadomości, uważności i poczucia połączenia z przepotężnym cudem istnienia, które nas otacza i jesteśmy jego częścią. Czujesz to? Ja tak. Czasami coś mnie wytrąca z równowagi, pojawia się poczucie wewnętrznej niewygody. To naturalne, bo wciąż jestem w podróży przez życie. Ale dużo szybciej wracam do spokoju i harmonii niż dawniej. Czasem też nie wiem co zrobić. Wtedy nie robię NIC w tym temacie, aż przyjdzie WIEDZENIE.

Radość. Smakowanie życia. Zachwyt. Harmonia. Prostota.

Uwielbiam dobrą kuchnię, zachwyca mnie przyroda, lasy, woda i śpiew ptaków. Lubię tańczyć i cenię atrakcje kulturalno-sportowe miast. Lubię PARADOKSY i PRZECIWIEŃSTWA, które się równoważą. Zanurzać się w ciszę i kontemplacje w samotnym spacerze w lesie albo wskoczyć na radosną imprezę wesołych i twórczych ludzi. Być razem i wspólnie. Inspirować się swoimi historiami, odnajdywać prostotę i rozświetlać się wzajemnie indywidualnym blaskiem.

Pozdrawiam Cię słonecznie i serdecznie,

Joanna

Zapisz się do newslettera

Podając maila, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności, oraz wiem, że w każdej chwili mogę odwołać swoją zgodę klikając link w stopce otrzymywanych e-maili.

E-book „Odczarowana” już w sklepie!

Zapraszam do najnowszej książki „odCZARowana – kobieca podróż ku mocy, wolności i miłości”, historia bardzo prawdziwa. Pobierz fragment gratis oraz poznaj recenzje w zakładce „książki”.

Zapoznaj się z moją ofertą

Zapraszam do współpracy w zakresie sesji, konsultacji indywidualnych on-line, projektów dla firm (wystąpienia, udział w wydarzeniach firmowych jako gość specjalny) lub innych, wedle potrzeb.