Przeglądając starsze wpisy trafiłam na ten filmik sprzed prawie roku. Wówczas byłam na Bali, w czasie kolejnej przemiany. Dzisiaj piszę do Ciebie z Afryki – życie jest cudownym choć czasem trudno-pięknym doświadczeniem, majstersztykiem jeśli go takim widzimy


2015: dziś wpadam do Twego maila z nowiną iż jeśli jesteś kobietą zainteresowaną bardzo ciekawym i inspirującym niedzielnym spotkaniem (patrz: III moduły poniżej) w Warszawie 19 kwietnia, na którym również będę (jak? obejrzyj filmik) to skorzystaj z opłaty specjalnej 59zł powołując się na mnie.

A jeśli jesteś mężczyzną lub kobietą w innej drodze życia, może prześlesz tego maila do kobiet, którym takie niedzielne spotkanie mogłoby odmienić życie! Poniżej umieszczam pełen opis wydarzenia dostępny na stronie fb.

Pozdrawiam tropikalnie i do zobaczenia! Joanna

Kongres akcji nieMOŻLIWE to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, pełne inspiracji i motywacji, dla wszystkich, którzy pragną:

– zmienić swoje życie zawodowe;
– dowiedzieć się, jak innym udało się wygrać z ostatecznością;
– pokonać swoje słabości, by wieść zdrowe i aktywne życie;

Kongres LoveWoman stawia na zwyczajne kobiety, które są dowodem na to, że każdy może osiągnąć nieMOŻLIWE.

Akcja nieMOŻLIWE to akcja motywacyjna, którą Dorota da Costa i Maria Odrowąż-Petrykowska, założycielki LoveWoman zorganizowały w 2014 r., pokazując konkretne przykłady kobiet, po to by zmotywować inne kobiety, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Podczas kongresu wystąpią Bohaterki właśnie tej akcji, czyli prawdzie kobiety, które opowiedzą o tym, jak osiągnęły swoje nieMOŻLIWE. Wśród nich Prezes jednej z najbardziej znanych Fundacji czyniących mnóstwo dobrego dla kobiet. Ponadto założycielki własnych firm, które odważyły się zostawić korporację i sięgnąć po własne marzenia oraz Panie, które wygrały walkę o własne zdrowie i życie i zaczęły żyć na nowo. Będzie również możliwość wysłuchania opinii ekspertów

Moduły tematyczne Kongresu:
nieMOŻLIWE życie zawodowe
nieMOŻLIWE wygraj życie
nieMOŻLIWE aktywne i zdrowe życie

Dowiesz się:
– Jak odkryć to co chcesz w życiu robić;
– Jak pokonać strach, który powstrzymuje Cię od realizacji zawodowych marzeń;
– Jak przejść przez zmianę z sukcesem;
– Jak znaleźć motywację do walki z najtrudniejszym rywalem;
– Jak żyć, po tym jak wygra się nowe życie
– Dlaczego i jak osiąganie celów związanych ze sportem wpływa na inne obszary życia;
– Jak zachęcić siebie do aktywności fizycznej;
– Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe;

Kongres będzie wartościowym miejscem dla osób, które poszukują inspiracji, motywacji i planu działania. W planie kongresu są uwzględnione mowy motywacyjne, panele dyskusyjne oraz wystąpienia ekspertów. Dzięki różnorodnemu harmonogramowi kongresu, a także przeróżnym atrakcjom, każda kobieta znajdzie tu coś ciekawego i inspirującego dla siebie.

Dodatkowe atrakcje:
– wyjątkowy pokaz bielizny w wykonaniu modelek “plus size”,
– atrakcja – niespodzianka!
– konkursy
– wystawcy.

Więcej informacji na temat kongresu znajduje się na stronie www.lovewoman.pl

Czekamy na Was!

Dorota i Maria