Dzień dobry,

jak wiesz, w najbliższą sobotę jestem w Gdańsku. W audycji radiowej u Beaty “nie  śpij, zwiedzaj z radiem Gdańsk” będę ja, Polka z Senegalu oraz Senegalka z Polski, Miriam. To młoda 25 letnia kobieta, o której dowiedziałam się na spotkaniu Polonii w Ambasadzie Polskiej w Dakarze. Rozmawiałam z jej ojcem Senegalczykiem, a on powiedział: – wybierasz się do Polski, to jak będziesz w Gdańsku, spotkaj się z moją córką. Dostałam jej telefon, a gdy zadzwoniłam do niej parę dni temu na WhatsApp, oniemiałam na widok jej urody. Matka Polka, ojciec Senegalczyk.Czy wspominałam kiedyś,  że Senegalczycy mają piękne rysy? A co dopiero 50% szczypta polskich genów i skończona uczelnia ekonomiczna. 

Miriam zgodziła się na wspólny udział w audycji i już w sobotę rano możesz nas słuchać z opowieściami o Senegalu. Sama jestem ciekawa jak połączymy wspólną wiedzę i życiowe doświadczenie. Ja w końcu tam dopiero ponad 2 lata,  Miriam stamtąd ma korzenie. No i światowa Beata Szewczyk, nasza prowadząca gwiazda, która zawsze znajdzie smakowite kąski kulturowo-życiowe.

Do usłyszenia w eterze i mam nadzieję, do zobaczenia na wieczorach autorskich w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie (grafik również w Aktualnościach na stronie). Spotkania autorskie o tematyce o PODRÓŻY, tej w głąb siebie, przez życie i świat. zawitamy w różne piękne miejsca:-)  Joanna

TRÓJMIASTO: GDYNIA - GDAŃSK - SOPOT od 16 do 19 września

RADIO & WIECZÓR AUTORSKI z Książką. Opowiem o podróży przez Życie, Świat oraz w Głąb Siebie do Źródła Własnej Mocy.Spotkanie podróżniczo-życiowo-inspirujące. Możliwość zakupu książki na spotkaniu.

SOBOTA. 16 września 2017 r. RADIO GDAŃSK 9.00 do 11.00. Audycja Nie śpij, zwiedzaj z Radiem Gdańsk. Słuchaj ON LINE

GDYNIA. godz. 18.00 wieczór autorski. KOFEINA Gdynia Coffee House, ul. Abrahama 41

NIEDZIELA. 17.09. SOPOT. godz. 16.00 Topos Cafe, al. Niepodległości 804A (150 m od Boh. Monte Cassino)

PONIEDZIAŁEK.18.09. GDAŃSK. godz. 18.00 Biblioteka Manhattan, al. Grunwaldzka 82.(drugie piętro Centrum Handlowego Manhattan).

WTOREK. 19.09. GDAŃSK. godz 19.00 Kawiarnio-Herbaciarnia Podróżnicza "Południk 18" 

Chcesz zorganizować spotkanie ze mną w Trójmieście (prywatnie, firmowe, grupowe) - napisz do mnie na fb lub wszystkiebarwyslonca@gmail.com