Witaj serdecznie po dłuższej nieobecności,

Podróżowałam polskimi miejscami Mocy realizując nowe projekty, o nich napiszę lada chwila – o projekcie i niezwykłych, energetycznych miejscach. Te prawie 3 miesiące (czas leci!) w Polsce dały mi ogrom inspiracji, który pragnę przekazać Tobie. Pod wpisami o wrześniowych spotkaniach znajdziesz coś o tym, że CZAS JEST KRĄGŁY i znowu pojawi się cyfra 3. 

Teraz czas na WRZEŚNIOWE SPOTKANIA. 

Sobota, 16 WRZEŚNIA, godz. 09.00-11.00 usłyszysz mnie (i innych podróżników) w RADIO GDAŃSK.  Audycja NIE ŚPIJ, ZWIEDZAJ Z RADIEM GDAŃSK. Słuchaj ON LINE  http://radiogdansk.pl/sluchaj-rg-kanaly

Najprawdopodobniej spotkamy się również w Trójmieście na wieczorze autorskim/pokazie slajdów z Senegalu między 15-19 września. Wtedy będziemy mogli porozmawiać osobiście, wymienić się doświadczeniami, zainspirować. Będziesz mógł również nabyć u mnie moją książkę z autografem i dedykacją. Już pracuję nad kaligrafią 🙂  Jak tylko ustalę szczegóły, napiszę!.

Środa, 27 WRZEŚNIA 2017 r. godz.18:00.  WARSZAWA. Biblioteka, ul. Meissnera 5. Przeniosę Ciebie w świat gorącego, barwnego, rytmicznego, gościnnego Senegalu. To kraj leżący nad Oceanem Atlantyckim, w którym gości Teranga (gościnność, podobna do naszej słowiańskiej:-) oraz słońce świeci 365 dni w roku. Zapraszam. wstęp. wolny. Po prelekcji, możliwość zakupu książki z autografem i dedykacją.


CYKLE CZASOWE. 16 września, sobota i spotkanie po 3 latach w Radio Gdańsk z Beatą Szewczyk . 3 LATA – KAWAŁ CZASU. Ciekawe kogo poznam tym razem? 3 lata temu w studio (zdjęcia z 29.11.2014) bardzo dużo się działo. Tam poznałam super maratończyka Piotr Hercog z niezwykłą iskrą w oku, oraz cudowne małżeństwo, które po rozmowach o swojej podróży do Australii zaprosiło mnie do siebie na wieczorną imprezę. Przyszedł ich znajomy w koszuli z Afryki. Wtedy nie przypuszczałam, że sama wyląduję na tym kontynencie i… 1-zostanę na dłużej; 2- wyjdę za mąż za lokalnego uzdrowiciela, miejskiego szamana; 3- napiszę książkę, którą wyda duże wydawnictwo Edipresse.

2 tygodnie po spotkaniu w Gdańsku wsiadłam do samolotu lecącego do Kuala Lumpur/Malezja by potem osiąść na Bali w Indonezji. W samolocie poznałam Karima z Pakistanu, organizującego wyprawy m.in. dla Polaków w Himalaje. Nie spotkaliśmy się na pokazie filmów Górskich w Gdańsku, z którego wracał, poznaliśmy się w samolocie, rozłączyliśmy na przesiadce w Doha. On poleciał do siebie, ja w drogę na Bali, z dłuższym postojem w Malezji. O naszym spotkaniu więcej na 241 str. mojej książki. A potem Życie mą trasę zmodyfikowało. Resztą znasz.

CZAS JEST KRĄGŁY. Czas dla niektórych biegnie do przodu liniowo lub po kole – zależy od osobistego światopoglądu. Ja wybieram to co krągłe:-) i w przyszłą sobotę zatoczę kolejne koło po 3 latach niewidzenia się z Beatą, Trójmiastem i Radiem Gdańsk. Cieszę się niezmiernie na nasze wspólne ponowne spotkanie LIVE i wspólne tkanie różnych podróżniczo-życiowych opowieści. A Ty i ja – mam gorącą nadzieję, że spotkamy się gdzieś w Polsce lub Senegalu niezwłocznie 🙂 

Życzę Ci pięknego wrześniowego dnia. Niecha dopełni Twój cykl czasu, Joanna


JEŻELI TO TEMATY CIEKAWE DLA TWOICH ZNAJOMYCH, UDOSTĘPNIJ TEGO maila.