Podcasty

zapraszamy na przyjacielski PODCAST na SOUNDCLOUD – Joanna i Katalina

NASZE PODCASTY czyli… gdy przelewa się WODA ŻYCIOWEGO DOŚWIADCZENIA, WYUCZONEJ WIEDZY I NABYTEJ MĄDROŚCI —> od dłuższego czasu myślałam/myślałyśmy o tym jak przekazać w świat to wszystko co juz wiemy o życiu, różne techniki rozwoju osobistego i sposoby widzenia spraw poparte współczesną nauką wschodu i zachodu oraz naszymi doświadczeniami z podróży albo życia na paru kontynentach.
W założeniu nasze przyjacielskie rozmowy mają być lekkie i przyjemne, tak jakbyś była/był tam z nami przy kawie czy herbacie, w pokoju lub w lesie…. Ma być autentycznie i prawdziwie, ciepło i radośnie, nostalgicznie i transformująco bo tego nam wszystkim dziś potrzeba–> IŚĆ CIĄGLE IŚĆ W STRONĘ SŁOŃCA CZYLI ŚWIATŁA W NAS. To Czas Wspólnoty i wspólnego działania.
Zrobiłyśmy już 3 nagrania w formie przyjacielskiej rozmowy. Cieszę się że Katalina jest akurat w Polsce. Światowa kobieta z ogromną wiedzą, spokojem i mądrością–> piękna dusza. Często rusza w świat, ale potem będziemy myślec co dalej. teraz jest Dziś. I ono nas prowadzi. Zawsze to Dzis i Teraz od świtu do zmierzchu.
Zasadę mamy taką, że nagrywamy i wysyłamy w świat. Nie korygujemy, bo rozmowa płynie z naszych serc, a korekta oznaczałaby wtrącanie się umysłu. w tle czasami jest cicho lub śpiewają ptaki lub przejedzie samochód. życie płynie i ma różne barwy i odgłosy.
Jest tak jakbys siedziała/siedział tam z nami i słuchał. Może kiedyś spotkamy się w życiu i wtedy usiądziemy po przyjacielsku wspólnie i porozmawiamy w cafe Prawda, w cafe Lekkość, w cafe ‘Jest Harmonijnie, jest Lekko i Przyjemnie” albo w Cafe Wiem. itd. Ale póki co, nagrywamy, tworzymy i wysyłamy w świat.
Do Ciebie. Do Was.
będzie nam miło jeżeli nas zasubskrybujesz. Zrozumiemy jeżeli nie. My i tak robimy swoje.
Bo o to chodzi, robisz to co czujesz, że należy zrobić. Stawiasz kolejny krok, a Swiat odpowiada od razu lub później. Działanie jest teraz, myślenie i wizja były wcześniej.
Witaj w naszym świecie !
Joanna i

Katalina Szewczyk