Sztuka Moda Uroda

od 27 czerwca do 2 lipca 2018 r. ma miejsce 15 edycja wydarzenia DAKAR FASHION WEEK – wszystkie informacje znajdziesz w linku
 
To tydzień pełen kolorów, słońca, energii i piękna. Odkryj bogactwo i różnorodność Afryki Zachodniej na własną rękę. Niezwykłe miejsce spotkań, inspiracji i zakupów dla osób, które chcą wnieść do swojej garderoby i wyglądu świeżość i to Coś. Zapraszam, jeśli uważasz, że strój uzewnętrznia piękno i unikalność Twojej duszy, lub masz po prostu ochotę na niepowtarzalną atmosferę pobytu, ciekawe wakacje, wyjątkowy ubiór czy biżuterię.
 
Zorganizuję Twój pobyt w czasie Show łącząc go z wizytami w lokalnych atelier mody, gdzie kupisz uszyte dla Ciebie stroje (zrobione na miejscu podczas wizyty lub na zamówienie przed przylotem wg wybranego modelu). Odbierzesz także swoje afrykańskie buty ze skóry.  Współpracuję z lokalnymi stylistkami mody, które w swoich pracach łączą elementy afrykańskich wzorów w modelach europejskich.
 
Dodatkowo udamy się do galerii sztuki, w miejsca z piękną biżuterią oraz na lokalne stragany gdzie kupisz afrykańskie kosmetyki np. 100% naturalne masło shea i lokalne oleje np. z hibiskusa czy baobaba (wspaniale nawilżają i regenerują skórę).
Do tego smaczna oceaniczna kuchnia, ocean i słońce oraz Teranga – serdeczni ludzie i gościnność. Odkryj uroki Senegalu, Dakaru i okolic. 
 
PROGRAM TWORZONY NA ZAMÓWIENIE 
polka.w.senegalu@gmail.com    WhatsApp: +48 601 813 392