#baobabki Podróże Kobiet

Zapraszamy na pobyty edukacyjne do Afryki: SENEGALU, na ZANZIBAR oraz TENERYFĘ. W planach także europejskie kierunki np. Malta, Madera, Grecja, Chorwacja, Gruzja.

#BAOBABKI stworzyłam z pasji do PRZYRODY i Matki Ziemi, z radości ciepłych i serdecznych LUDZKICH kontaktów, PROSTOTY życia i bycia, która jest antidotum na współczesne zawiłości. Slow life i Slow Food. Dodając zwykłe i niezwykłe nasze HISTORYJKI i OPOWIEŚCI (story telling) tworzymy wspólnie mix KOBIECEJ MOCY. 

#Baobabki to pobyty dla kobiet światłoczułych, Polek ze ŚWIATA, które uwielbiają gorące słońce lub ciepły puls życia, świat i czułość. Cenią KOLORY i PIĘKNO PRZYRODY, lubią CELEBROWAĆ CZAS i SMAKOWAĆ minuty w dobrym gronie… Kobiet, które znają MOC wzajemnej INSPIRACJI i serdecznej WYMIANY… Kobiet CIEKAWYCH INNYCH KULTUR, GOTOWYCH NA żywiołowe RYTMY bębnów, gorące SŁOŃCE i mocne BARWY – wszystko to, co ODŻYWIA i NASYCA CIAŁO, UMYSŁ oraz SERCE…Kobiet, które kochają MĘŻCZYZN i wiedzą, że czasami WARTO dać sobie wzajemnie przestrzeń i naładować baterie w gościnnych krainach  pośród przyjaznych ludzi i mocy żywiołów: Oceanu, Słońca, Wiatru i Ziemi! 

#baobabkiSenegalTo pobyty wysoko wibracyjne i kulturowo-przyjemnościowe. Zwiedzamy, relaksujemy się, plażujemy, odczuwamy w sobie żywioły, delektujemy się lokalną kuchnią, praktykujemy poranne praktyki energetyczne (joga, qi qong, rytuały tybetańskie czy słowiańskie) i rozbudzamy własne światło.

Kobiece wyjazdy nasycają nas mocą i zdrowiem przywracając wewnętrzny spokój i harmonię. Jest dużo luzu, śmiechu, łagodności i dzikości, naturalności i lekkości, gracji przeplatanej wdziękiem oraz spontaniczności. Miejsce, do którego podróżujemy dzieli się z nami swoją mocą wzbudzając energię życia w każdej z nas i… zadziewa się to co dla każdej z nas jest najważniejsze.