Senegal

foto: nowaczykfoto.pl
TERMINY: 06.11.2022 - 18.11.2022

CENA: 1930 EUR (szczegóły w Programie)

Jeżeli czujesz Zew, Zawołanie i Przywołanie…. spotykamy się w Senegalu, kraju  365 dni SŁOŃCA nad OCEANEM ATLANTYCKIM na niezwykłym I JEDYNYM tego rodzaju pobycie dla KOBIET. Naładuj swoje baterie w Senegalu – bardzo żywiołowym, barwnym i gościnnym kraju! 

SPRAWDŹ PROGRAM

obejrzyj FILM Z POBYTU  z 2018r

baobabki recenzje pobytów

REZERWACJE i BILETY - BIURO PODRÓŻY ADVENTURE CLUB

+48 506 318 038   +48 510 078 392   info@adventure-club.eu 

INNE PYTANIA?     info@joannawieczorek.com        +48 669 989 219

#baobababki w kameralnym gronie (max. 12 kobiet) to niezwykłe odkrycie Afryki w ciekawy, inspirujący, energetyczny i bezpieczny sposób:

  • 7 wyjątkowych lokalnych spotkań tematycznych Atelier Kobiet,
  • 2 warsztaty tańca afrykańskiego,
  • warsztat bębniarski o zachodzie słońca,
  • afrykański masaż
  • 3 atrakcyjne wycieczki: wyspa muszelkowa Joal-Fadiouth, malownicze jezioro różowe Lac Rose i rajd w stylu Paryż-Dakar oraz słynna wyspa Gorée
  • niespodzianka muzyczna 😉

Poranna JOGA (lub inne ćwiczenia energetyczne) i spotkania FLOW o prostocie, pięknie, niezwykłych historiach i opowieściach, duchowości w codzienności i mocy osobistej; spotkania z Ziemią i żywiołami – jej pierwotnymi siłami Natury. Zanurzenie w Byciu. Celebracja Slow Life i Slow Food. Przywrócenie poczucia jedności, połączenia, zachwytu i nasycenie wszystkimi mikroelementami energetycznej Mamy Afryki oraz sporo niespodzianek 🙂

Twój firmowy lub indywidualny pobyt

Senegal, kraj w Afryce Zachodniej, w którym słońce świeci 365 dni w roku. Zorganizuję pobyty indywidualne, rodzinne, firmowe, tematyczne i inne na Twoje zamówienie. Zbierz grupę znajomych i napisz do mnie. Wyślę Ci listę atrakcji lub propozycje pobytów. A ja z przyjemnością odkryję przed Tobą uroki tutejszej kultury, kolorów, dźwięków, mistyki, potęgi żywiołów czyli niezwykłą słoneczną mieszkankę tego kontynentu uważanego za kolebkę ludzkości.

Do zobaczenia w Słonecznym, Barwnym i Gościnnym Senegalu! JOANNA