Pobyty w Senegalu

mapa afryki i senegalSenegal, kraj w Afryce Zachodniej, w którym słońce świeci 365 dni w roku.

Organizuję pobyty indywidualne, rodzinne, firmowe, tematyczne i inne na Twoje zamówienie. Zbierz grupę znajomych i napisz do mnie. Propozycje pobytów znajdziesz na stronie.

A ja z przyjemnością odkryję przed Tobą uroki tutejszej kultury, kolorów, dźwięków, mistyki, potęgi żywiołów czyli niezwykłą słoneczną mieszkankę tego kontynentu uważanego za kolebkę ludzkości.

Obejrzyj program ze mną w POKAŻ NAM ŚWIAT Jakuba Porady w TVN24 BiS – kliknij tutaj, oraz nagranie ‘ ile kosztuje podróż do Dakaru’ w TVN24 BiS – kliknij tutaj.

Mieszkam tu od 1 maja 2015 r. Odkrywam każdego dnia nowe tajemnice tego kraju poznając wielu fascynujących ludzi biznesu, sztuki, magii, filmu, mody i wielu innych dziedzin życia. Uczestniczę w lokalnej kulturze i obserwuję tradycyjne ceremonie i rytuały. Współdziałam z obcokrajowcami, którzy pracują w Dakarze dla międzynarodowych organizacji pomocowych. Tym czego doświadczam, tym o co wzrastam, to co obejmuję swoim rozumieniem... dzielę się z Tobą podczas spotkań w Senegalu, w Polsce lub on-line.