O mnie

Polska (ukochany Bałtyk) –> Senegal (potężny Ocean Atlantycki) –> Zanzibar (niezwykły Ocean Indyjski) a miała być… Azja. Gdzieś w drodze przywołała mnie Afryka. Jej kolory, żywioły i magia ludzkich serc…. Tu jestem. W mojej książce i mediach poznasz historię przemiany ‚od warszawskiej korporacji do afrykańskiej autokreacji’. Być może weźmiesz dla siebie coś kolorowego, inspirującego i rozgrzewającego serce rytmem afrykańskich bębnów przebudzających do autentycznego życia.

ZANZIBAR. Wyspa magiczna i miłosna, której urok odkrywam z każdym dniem. Tu mieszkam. Wschodnie wybrzeże muskane przypływami i odpływami to ’50 shades of blue’. Mieni się kolorami granatu, błękitu, szmaragdu, zieleni i turkusu sycąc oczy, karmiąc duszę, relaksując i inspirując. Przyjedź – Doświadcz – Poczuj. 

SENEGAL. Ciepły sercu klimat kraju, potężne Baobaby, serdeczni i uśmiechnięci ludzie, dobra kuchnia, rytmiczne bębny, mocne żywioły oraz intensywne kolory karmią Pasję – Entuzjazm – Radość. To wszystko spotka Ciebie na niezwykłym pobycie Kulturowo – Żywiołowym dla Kobiet –> BAOBABKI Majówka 2020.

POLSKA. Pracowałam 13 lat w międzynarodowych korporacjach, w tym parę lat na wysokim stanowisku. Całe życie podróżowałam w głąb siebie na różnych kursach rozwoju osobistego. Wiosną 2013 r. odeszłam z warszawskiej firmy. Ruszyłam z miejsca i wyruszyłam w najciekawszą ze wszystkich podróży.  O niej opowiadam w autorskiej książce Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta‘ wyd. Edipresse (2016). O nas, Polkach za granicą, przeczytasz w najnowszej książce Magdy Żelazowskiej – ‘ Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata’ (wyd. National Geographic, 2018).