O mnie

Od 1 maja 2015r, Senegal w Afryce Zachodniej jest moim nowym domem. Poznaj moją historię –> MEDIA. Ciepły sercu klimat Senegalu,  serdeczni i uśmiechnięci ludzie, dobra kuchnia, mocne żywioły i intensywne kolory codziennie karmią moją pasję i entuzjazm. Dziś przekazuję te jakości dalej poprzez działania między Polską a Senegalem – podróże tematyczne, pokazy i prelekcje. 

Polki zapraszam na wyjątkowe POBYTY DLA KOBIET kulturowo-przyjemnościowe BAOBABKI – program na 2019 na stronie. Na indywidualne zamówienie organizuję również pobyty tematyczne dla wielbicieli Sportu, Ptaków, Muzyki, Tańca, Sztuki, Mody i Piękna. Oferuję współpracę w zakresie obsługi Biznesu – Dziennikarstwo-Media. 

Prowadzę również e-Sesje Coachingowo-Mentoringowe przez internet.

DAWNIEJ. Pracowałam 13 lat w międzynarodowych korporacjach w Polsce, w tym parę lat na wysokim stanowisku. Jeszcze dłużej podróżowałam w głąb siebie na różnych kursach rozwoju osobistego. Wiosną 2013 r. odeszłam z firmy. Ruszyłam z miejsca i wyruszyłam w najciekawszą ze wszystkich podróży. O podróżach przez świat, poszukiwaniach i przemianie napisałam książkę Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta‚ wyd. Edipresse (2016). O nas, Polkach za granicą, przeczytasz w najnowszej książce Magdy Żelazowskiej – ‚ Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata’ (wyd. National Geographic, 2018).