Książki NIE tylko dla Kobiet :-)

foto: Krzysztof Rajczyk

Książka Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta jest osobistą podróżą przez życie, świat i w głąb siebie z wieloma inspiracjami do barwnego, spełnionego i słonecznego życia. To prawdziwa i niezwykle różnorodna opowieść o tym, co może się wydarzyć na drodze przemiany, gdy kobieta dokonuje życiowego zwrotu. Zdejmuje korporacyjny strój, zakłada siedmiomilowe buty i wyrusza w świat z biletem w jedną stronę do Azji, z planem biznesowym w głowie i marzeniem w sercu, by nieoczekiwanie zamieszkać w Afryce Zachodniej i….

E-BOOK zamówisz na Legimi, Storytel, Empik lub Woblink.

AUDIOBOOK posłuchasz na stronie Empiku, Storytel, Audioteka , Litres, Legimi i Virtualio. (czyta Kinga Suchan)

‘Wszystkie Barwy Słońca ,,” to autentyczna opowieść o różnych czasach życia, miejscach i światach postrzeganych zmysłami i niewidzialnych. Wątek autobiograficzny przeplatam prawdziwymi historiami z Ameryk, Indii, Azji, Afryki czy półwyspu arabskiego oraz niezwykłymi spotkaniami mistycznymi. Książką zachęcam do działania i brania życia w swoje ręce, celebracji codzienności, delektowania się pięknem życia i świata, korzystania z potęgi natury i mocy osobistej. Podaję proste sposoby na więcej słońca, światła i przyjemnego ciepła w życiu. Wyd: Edipresse. 416 stron. Twarda okładka. Spis treści, recenzje i przykładowe zdjęcia w Galerii. 

  

Recenzje. Blog Zgub się tam - Magda Żelazowska  

ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie      

O nas, Polkach za granicą, przeczytasz w najnowszej książce Magdy Żelazowskiej – ‚ Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata’ (wyd. National Geographic, 2018).