„Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta” to autentyczna opowieść o różnych czasach życia, miejscach i światach postrzeganych zmysłami i niewidzialnych. Wątek autobiograficzny przeplatam prawdziwymi historiami z Ameryk, Indii, Azji, Afryki czy półwyspu arabskiego oraz niezwykłymi spotkaniami mistycznymi. Książką zachęcam do działania i brania życia w swoje ręce, celebracji codzienności, delektowania się pięknem życia i świata, korzystania z potęgi natury i mocy osobistej. Podaję proste sposoby na więcej słońca, światła i przyjemnego ciepła w życiu. Wyd: Edipresse. 416 stron. Twarda okładka. 

KSIĄŻKA W FORMIE E-BOOK i AUDIOBOOK (czyta Kinga Suchan). Spis treści, recenzje i przykładowe zdjęcia poniżej  [nggallery id=”2″] . E-BOOK zamówisz na Legimi, Storytel, Empik lub Woblink. AUDIOBOOK posłuchasz na stronie Empiku, Storytel, Audioteka , Litres, Legimi i Virtualio.

Recenzje. Blog Zgub się tam - Magda Żelazowska  

ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie      

O nas, Polkach za granicą, przeczytasz także w książce Magdy Żelazowskiej – ‚ Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata’ (wyd. National Geographic, 2018).