„Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta” (wyd. Edipresse, 2015r) jest w trakcie dużych modyfikacji i aktualizacji, które życie i czas niesie każdej z nas:-). Moja droga dziewięcioletniej przemiany lat 2012-2021 od „korporacji do autokreacji” prowadziła mnie przez Azję i Afrykę, przez niemoc do mocy, przez pozory do Prawdy, przez zaczarowane kręgi grup rozwoju osobisto-duchowego do prawdziwego skarbu, przez labirynty magii i mistyki do bycia żoną afrykańskiego miejskiego szamana….. O tym, oraz innych miłosnych wzlotach i upadkach, w najnowszej książce, która pojawi się w 2022r. Połącz się ze mną na IG lub FB po najświeższe informacje. 

Opowieść o różnych czasach życia, miejscach i światach postrzeganych zmysłami i niewidzialnych. Wątek autobiograficzny kobiecych duchowych poszukiwań i miłości, przeplatam egzotyką odwiedzanych miejsc i spotykanych ludzi i zdarzeń w Azji i Afryce oraz niezwykłymi spotkaniami mistycznymi. Ujawniam kulisy osobistej przemiany i zapraszam Ciebie jeżeli masz odwagę i ochotę by zajrzeć za zasłony między światy: widzialny i niewidzialny.

Recenzje Wszystkie Barwy Słońca (2015r)
 Blog Zgub się tam - Magda Żelazowska  

ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie      

O nas, Polkach za granicą, przeczytasz także w książce Magdy Żelazowskiej – ‚ Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata’ (wyd. National Geographic, 2018).