trwa majowa przedsprzedaż do 15 czerwca!

e-book „ODCZAROWANA- kobieca podróż ku mocy, wolności i miłościto ok. 500 stron prawdziwej historii osobisto-zawodowej przemiany lat 2012-2021. A także, o tym co było przed i po. W niej szczerze i otwarcie odsłaniam moją drogę przez przez meandry duchowości, perturbacje miłosne, zwykłe życie, przez niemoc do mocy, przez pozory do Prawdy i podróże w świat (Azja, kraje arabskie, Afryka), przez labirynty magii i mistyki do bycia żoną afrykańskiego miejskiego szamana i wszystko staje do góry nogami… Ta książka przenosi w światy wielowymiarowe, równoległe i wielopoziomowe. 

Opowiadam o kobiecej podróży ku największej mocy, najlepszej miłości i nieograniczonej wolności. Niech będzie dla Ciebie dokładnie tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz. Niech przyniesie Ci to, co masz usłyszeć, zobaczyć lub zrozumieć dla najlepszej jakości swojego życia. Niech da Ci to, do czego wyrywa się teraz Twoje serce.

32 zł to koszt e-booka do 15 czerwca. Cena regularna 44,90 zł. Napisz "ZAMAWIAM ODCZAROWANĄ" na info@joannawieczorek.com

Połącz się ze mną na IG lub FB po najświeższe informacje.

Dla mnie jest bardzo osobistym aktem nowej formy odwagi, przy której lot z biletem w jedną stronę przez świat, był pestką. Śmiałości, która wymagała bardzo głębokiej emocjonalno-duchowej introspekcji, zrozumienia wyższego sensu wszystkich zdarzeń na linii życia i połączenia kropek. W książce odsłaniam kulisy pewnych wydarzeń, które miały miejsce w Afryce Zachodniej. Odkrywam prawdę, o której przez lata wiedzieli tylko najbliżsi. 

W planach mam także nagranie audiobooka i wersję papierową na jesieni. 


„Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta” (wyd. 2015r) kończy się na dotarciu do Senegalu gdzie zostaję żoną Szamana. ODCZAROWANA” TO SKOK NA GŁĘBOKĄ WODĘ.

Recenzje Wszystkie Barwy Słońca (2015r)
 Blog Zgub się tam - Magda Żelazowska  

ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie      

O nas, Polkach za granicą, przeczytasz także w książce Magdy Żelazowskiej – ‚ Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata’ (wyd. National Geographic, 2018).