Karty 5 Żywiołów

Karty 5 Żywiołów (autorstwa Lisa Michaels Natural Rhythms™ ) to Woda, Ogień, Ziemia, Powietrze i Eter z umieszczonymi 96 jakościami i opisami do dodatkowej interpretacji. 

Karty z Żywiołami (pierwotne siły Natury) ukazują informację ze Źródła Twojej istoty, osobistej mądrości. Wskazują na to, co jeszcze nienazwane ale chce się ukazać. To żadna zewnętrzna, magiczna siła, guru, mistrz czy ekspert, który mówi Ci co masz robić, ani przewidywanie przyszłości.

To informacja od Twojej podświadomości lub nadświadomości. Czasami jesteśmy tak zagmatwani w intelektualnych konceptach lub próbach znalezienia najlepszego rozwiązania, że napięcie w ciele i umyśle, utrudnia prawdziwe usłyszenie Siebie. Innym razem, tak bardzo zależy nam na konkretnym rozwiązaniu, widzeniu sprawy,  że trwamy przy nim na ślepo i nie dostrzegamy iluzji, która nam szkodzi. Poprzez karty przemawia Twoja wyższa Jaźń, wskazując właściwy kierunek. Odpowiedź niesie informację i transformację. Ruszasz do przodu ze swoim życiem.

SESJA. Podczas e-Sesji stawiasz pytanie. Przykładowe propozycje:

co jest dla mnie ważne w tym momencie życia, czego nie dostrzegam?

na czym/jakim aspekcie/temacie/obszarze życia powinienem się teraz skupić, by osiągnąć swój cel? 
czego mnie uczy to trudne doświadczenie, choroba, znajomość, zdarzenie etc? 

w którą stronę powinienem skierować swoje działania, kroki by odnieść najlepszy rezultat?

po co/czemu służy/jaki jest cel tej osoby w moim życiu? (rozkład pokazujący Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość na ten moment, bo ją na bieżąco kształtujemy). 

Chcę dostać informację i wskazówki od każdego z Żywiołów (rozkład 5 kart).

Wyciągam w Twojej intencji, podaną przez Ciebie liczbę kart. Każda karta niesie określoną jakość, które Ty interpretujesz wpierw intuicyjnie w odniesieniu do swojego pytania, potem przyglądamy się wspólnie odnajdując główne przesłania.

Współpraca z Żywiołami jest piękną, subtelną i głęboką pracą. Karty, wskazują proste jakości – hasła. Rezonują z tym, co w Tobie chce się wypowiedzieć, ujrzeć światło dzienne, byś podjął właściwe działanie.

45 minut - 130 zł            polka.w.senegalu@gmail.com