Incentive – pobyty dla firm

IMPREZA FIRMOWA- INCENTIVE. Zorganizujemy różnego rodzaju wydarzenia dla Twojej firmy – szkolenia, seminaria, nagrody – wyjazdy regenerujące, przeciwdziałające wypaleniu zawodowemu pracowników, czy wyprawy tematyczne np. udziały w rocznych wydarzeniach sportowych w Dakarze, festiwalach mody, muzyki afrykańskiej albo koncertach jazzowych w St Louis – zadbamy o Twoich klientów, pracowników czy partnerów biznesowych.

TWOJA FIRMA, TWOI PRACOWNICY. Senegal to idealne miejsce na odpoczynek, od stresów i obowiązków zawodowych, w tym regenerację wypalonych i przemęczonych pracowników. To inwestycja w ich zdrowie psychiczne, fizyczne i emocjonalne. Senegal posiada bardzo dobrą, nadmorską bazę hotelową oraz bogatą ofertę spędzenia czasu w wodzie, na ziemi i w powietrzu. Kraj ten odwiedzają głównie turyści z Francji, Belgi, Ameryki, Włoch i Hiszpanii. Ulokowany blisko wybrzeża, specjalny park do akrobacji w Baobabach, jest idealnym miejscem na integrację zespołów czy pojednanie wszystkich zwaśnionych, przywracając harmonię wzajemnej współpracy.

ATRAKCYJNY POBYT. Proponujemy 5 firmowych dni w Senegalu + 2 dni na przeloty: zakwaterowanie w nadmorskich hotelach Dakaru lub turystycznego wybrzeża na południe od stolicy. Hotele z basenami i dostępem do Oceanu Atlantyckiego, oferują różnorodne formy aktywności i gier zespołowych. Większość czasu poza pracą spędzona na sportach wodnych, ziemnych i powietrznych oraz zwiedzaniu.

 

 

Zwiedzamy Dakar i okolicę: wyspę Gorée (historia niewolnictwa, lista Unesco) – wyspy Îles de La Madeleine (mały archipelag niezamieszkanych wysp wulkanicznych, w sam raz do kąpieli i relaksu) – zjawiskowe Jezioro Retba/Lac Rose  (bardzo ciepłe i słone różowej barwy, naturalne cudo przyrody) – miejscowość Rufisque (ponad 350 żółwi w specjalnym parku)  – park akrobacji w Baobabach (jedyny na świecie) – wyspę  N’Gor położoną blisko lotniska Dakaru, jest idealnym miejscem na surfing, nurkowanie, kulinarno-artystyczno-muzyczne eksploracje, czyli pożegnalne nasycenie Afryką przed wylotem.

POBYT SZEFA. Twoje zdalne biuro w Afryce Zachodniej jest na wyciągnięcie ręki! Bezpośrednie loty z Dakar – Lizbona (4 godz. Tap Portugal, Etihad Airways), Paryż – Dakar 5.45 min (Air France, Br). Bardzo dobre połączenia lotnicze. Pracuj przez internet, mieszkaj w willi nad oceanem Atlantyckim i ciesz się słoneczną pogodą i śródziemnomorską kuchnią. W wolnym czasie odkrywaj Senegal.


OBSŁUGA BIZNESU w Senegalu. Prowadzisz firmę w Senegalu lub chcesz wysłać tu swoich pracowników? Zapewniam pomoc na miejscu: dziennikarstwo (obsługa imprez/wydarzeń tematycznych), organizacja pobytów typu Incentive, Wellness, Team work.  

Doradztwo na miejscu w zakresie procesów kontrolnych i Compliance.  


WYKŁADY/WARSZTATY MOTYWACYJNE *Story Telling*Wellness*Yoga

Spotkanie ze mną to możliwość wysłuchania niezwykłych historii z podróży przez światy (widzialne i niewidzialne), opowieści o ciekawych ludziach, obyczajach i kulturach z inspiracją dla biznesu. Praktyczna wiedza i skuteczne techniki do stosowania w codziennym życiu zawodowym i osobistym. Tematyka do uzgodnienia.

*coaching*joga*techniki relaksacyjne*  praktyka mindfulness…. inne sposoby na właściwe ustalenie priorytetów* uwolnienie stresu* przywrócenie motywacji* równowagi emocji*odczucie harmonii wewnętrznej*klarowność umysłu* spokój w działaniu*lepsze wyniki* większa sprawczość w osiąganiu celów osobistych i zawodowych*