Spotkania on-line dla osób czujących wewnętrzną niewygodę w dowolnym obszarze życia (prywatnym, zawodowym). Nieokreślony dyskomfort, który nakazuje poszukiwać i nawołuje do ZMIANY. Jeżeli to jak żyjesz coraz mniej ci odpowiada, to znaczy, że ‘przyzywa cię zmiana’ czyli wzywa droga do głębszego przebudzenia. Od czasów pandemii, wiele osób poszukuje sposobów na odnalezienie SIEBIE; przekonstruowania dotychczasowego modelu życia. Propaguję zmianę drogą EWOLUCJI-NIE REWOLUCJI. Zanim zrobisz konkretny krok,  polecam przyjrzeć się sobie niczym w lustrze, by:

  • rozpoznać nieuświadomione przekonania, blokady i ograniczenia by je uwolnić i pożegnać tworząc przestrzeń na wysoko wibracyjne jakości (lekkość, błogość, głęboki spokój, poczucie dobrobytu i bogactwa etc)
  • zrozumieć swoje kluczowe wartości i je wzmocnić –> one są Twoim drogowskazem przez życie
  • rozpoznać rzeczywiste/prawdziwe i głębokie pragnienia i potrzeby Twojej Duszy by żyć w poczuciu pełnej harmonii z Sobą i wszystkim co JEST.
  • uświadomić sobie jak dużo już TERAZ masz, wiesz i umiesz (twoje zasoby, dary, talenty i umiejętności) i zacząć z nim lepiej korzystać w Twojej codzienności.

GDY się ZATRZYMASZ i podczas e-sesji ODZYSKASZ ŚWIADOMOŚĆ WŁASNEJ POTĘGI, wówczas ZROZUMIENIE,  niczym strumień samoświadomości ROZŚWIETLI Twoje myślenie. W rezultacie zmienisz naturalnie i bez wysiłkowo swoje życie: osobiste i zawodowe. 

Nie potrzebujesz szukać na zewnątrz. TWOJA wewnętrzna MĄDROŚĆ drzemie w Tobie i czeka na wybudzenia. Stąd uczucie dyskomfortu, które nawołuje do zmiany. ZROZUMIENIE to wybudzenie ze starego wzorca funkcjonowania. Zaczynasz INACZEJ FUNKCJONOWAĆ i efekty pojawiają się w Twoim życiu gdy zmieniasz myślenie. Ono wpływa na Twoje emocje i odczucia, biochemię ciała i jakość energii, które wysyłasz do otoczenia. Inaczej dobierasz słowa i tworzysz działania. Twoje nowe myśli, odczucia, słowa i czyny  Tworzą nowe okoliczności Twojego życia. Niczym magnez zaczynasz przyciągać nowe jakości do Twojego domu i pracy. 

CZEGOKOLWIEK SZUKASZ NA ZEWNĄTRZ SIEBIE (zdrowie, miłość, bogactwo, święty spokój etc), to wszystko JUŻ JEST w Twojej przestrzeni życia i przyzywa Ciebie do działania. Wystarczy byś sobie to uświadomił i sięgnął po to. Zaproś DO SWOJEGO ŻYCIA. 

INWESTYCJA. SESJA STANDARDOWA ON-LINE     

60 min – 250zł                      Pakiet 5 sesji (w ciągu 8 tygodni) 1000zł. 

MÓJ WARSZTAT PRACY. Najczęściej pracuję z trzema funkcjami Umysłu (świadomym, nieświadomym i nad-świadomym), coaching, mentoring, praktyki oddechowe lub elementy jogi, medytacji i wizualizacji, myślo-kształty. Mam do dyspozycji także karty rozwojowe (np. mocy, anielskie, psychologiczne – w zależności od klienta).  Korzystam synkretycznie z prostych i skutecznych technik rozwoju osobistego, współczesnej i dawnej wiedzy o energetyce człowieka, działaniu umysłu, emocji, myśli i ich wpływie na życie. Kieruję Cię do ŻRÓDŁA OSOBISTEJ MOCY i samodzielności. Istnieje możliwość JEDNORAZOWEJ SESJI on-line z narzędziem “Podróż Bohatera” – 2h pracy 500zł. Czas trwania, forma, cena – do ustalenia.on-line