Spotkania on-line

e-SESJE / KONSULTACJE

Zapraszam na spotkania on-line dla osób, które gotowe są do ZMIANY na LEPSZE. Jeżeli to jak żyjesz aktualnie (osobiście i zawodowo) coraz mniej ci odpowiada, to najprawdopodobniej ‘przyzywa cię zmiana czyli wzywa droga’. W tym momencie życia, zanim zrobisz pierwszy krok  bardzo cenne jest przyjrzeć się sobie, jakby przeglądając się w lustrze by rozpoznać swoje kluczowe wartości, wierzenia/przekonania, umiejętności i potrzeby. Robiąc pierwszy krok ku zmianie najprawdopodobniej sporo w tobie niepewności, troski, znaków zapytania czy lęku…. Wiem, znam to – też tam byłam. Przeszłam tę drogę i zapraszam teraz ciebie. 

Każda zmiana jest twoją osobistą podróżą. Ty jesteś jej Bohaterką. Podróż składa się z paru etapów: wezwania do przygody/wyruszenia po zmianę; opór ; wyruszenie w drogę etc.  

Zapraszam do kontaktu 🙂

SPOTKANIA – WARSZTATY – WYKŁADY – WYSTĄPIENIA

ZAPRASZAM NA WSPÓLNĄ PODRÓŻ BOHATERKI –> nowa oferta sesji, spotkań, warsztatów, wykładów, czyli twórczych działań w Polsce i na Świecie obecnie w trakcie doszlifowywania. Pozostańmy w kontakcie przez media społecznościowe, WhatsApp lub mailem.

info@joannawieczorek.com

WhatsApp + 48 669 989 219 

DLACZEGO PODRÓŻ ZE MNĄ? Już wiesz, że mam za sobą ogrom przeróżnych doświadczeń: zajmowałam wysokie stanowisko managerskie w warszawskiej korporacji, jestem certyfikowanym Coachem, instruktorką Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana oraz absolwentką wielu kursów (roczna szkoła Psychologii Zorientowanej na Proces, kurs Mindfulness, praktyki tantry czy tao, śpiew i taniec 5 rytmów itp.)

Całą powyższą wiedzę przetestowałam na sobie odchodząc z korporacji i wyruszając w niezwykłą podróż. Ona odmieniła całkowicie moje życie. Wszystko potoczyło się inaczej niż zaplanowałam i w Afryce (Senegal) byłam zdana głównie na siebie. Nie przeczytasz o tym w Mediach, ale w kolejnej książce, którą piszę. Senegal dał mi trudności i przeciwności, łzy i radość, upadek i powstanie. Z wysokiej pozycji zawodowej i dobrego stylu życia, doświadczyłam przetrwania. To trwało parę lat. Jednocześnie uruchomiłam w sobie ogromne siły kreacji i determinacji. Potrzebowałam odbudować swoje życie. Rozwiodłam się i stanęłam samodzielnie na nogi. Afrykańskie trudności uczyniły mnie silną. Te doświadczenia stały się moim drogowskazem, na co zwracać uwagę przy Podróży przez Zmianę. 

Dlatego dziś jestem gotowa by wspierać cię i asystować w Twojej zmianie. Ona może być duża lub mała. To nie ma znaczenia. Zmiana zawsze dotyczy umiejętności adaptacji, spojrzenia z innej perspektywy, odnalezienia siły, rewizji wartości etc.

Bądźmy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznia, Joanna