Coaching-Mentoring

Zaglądasz na tę stronę z różnych osobistych powodów, najczęściej szukając inspiracji lub rozwiązania trudności życiowej. Miło mi Ciebie tu widzieć i jeśli masz ochotę zapraszam na 20 min e-Sesji gratis byśmy poznali się lepiej.

Najprawdopodobniej przychodzisz do mnie, będąc już wewnętrznie gotowy/a do zmiany. Takie jest moje doświadczenie z pracy z ludźmi. Moja obecność, wiedza i doświadczenie jest katalizatorem zmian–> wyzwalam Twój potencjał. Zmiany mogą one  mieć inny kształt niż ta wizja, którą obecnie masz w głowie. Służą jednak wspólnemu celowi –> życiu bardziej spełnionemu, pełnemu, zasobnemu i zrównoważonemu w ważnych dziedzinach życia (relacje, finanse, zdrowie, praca zawodowa, środowisko etc). Zmiana dokonuje się krok po kroku w Twoim własnym tempie i na Twoich zasadach, w moim towarzystwie. 

W pracy korzystam z narzędzi COACHINGOWYCH oraz metod ROZWOJU OSOBISTEGO (joga, pozycje mocy, specjalny oddech, medytacje, wizualizacje, mindfulness, kolory, symbole, 3 funkcje umysłu), których skuteczność sprawdzałam na sobie przez wiele lat. Jako MENTOR wykorzystuję swoje profesjonalne doświadczenie (13 lat pracy w międzynarodowych korporacjach) łącząc je z osobistą przemianą życia w 2015 oraz trudami i wyzwaniami, którym musiałam stawiać czoło.

Bliskie memu sercu jest piękno Ziemi czyli NATURA i jej 5 żywiołów, stąd naturalnie podczas sesji przywracasz/ wzmacniasz swoje połączenie z jej potęgą i czując się jej ważną i istotną częścią.

Przeczytaj referencje:           

Czym jest Coaching? Coach wspiera rozwój osobisty, zawodowy i biznesowy. Coach tak prowadzi rozmowę z klientem, aby to on sam odnalazł najbardziej trafne rozwiązania swoich problemów oraz sposoby osiągania określonych celów. Zadaje wiele pytań, w tym tzw. pytań granicznych, które skłaniają klienta do refleksji, sprawiają, że nagle zaczyna on zupełnie inaczej patrzeć na swoją rzeczywistość. Takie właśnie poszerzanie perspektywy, wspomaganie kreatywnego myślenia, pobudzanie do odkrywania nowych rozwiązań jest typowe dla coachingu. Coach nie musi być przy tym ekspertem w branży, w której działa klient. 

Czym jest Mentoring? Mentor także wspiera, ale i podpowiada. Uczy, a czasem nawet wyznacza zadania. Mentor działa w sposób bardziej dyrektywny niż coach. 

O MNIE. Jestem dyplomowanym Coachem (2012r – Szkoła Coachów „The Art & Science of Coaching” Wszechnica UJ i Erickson Coaching International ), instruktorką Jogi Kundalini (2008r), adeptką rocznej szkoły POP (Psychologia Zorientowana na Proces – 2006) i wielu kursów rozwoju osobistego. Mam za sobą 13 letnie doświadczenie pracy w korporacjach, w tym 7 lat na wyższym stanowisku menedżerskim. 

60 minut: 250 zł / pakiet 3 spotkań on-line 676 zł

Bez Wychodzenia z Domu. Bezpiecznie. Anonimowo. Serdecznie. Lekko.