Witaj bardzo słonecznie,

w798 Dakarze wzrasta z dnia na dzień temperatura i już są prawdziwe upały, dochodzi do 40 stopni. Senegalczycy jako muzułmanie świętują od tygodnia Ramadan (miesiąc postu, modlitwy i wstrzemięźliwości) a ja weekendowo piszę do Ciebie z 2 nowinami. Ale jeszcze zahaczę o Ramadan…. tydzień temu na weekend wybrałyśmy się z Ka do jednej z największych firm w Senegalu zarządzanej przez Hindusów. Tam ponownie poprowadziłam jogę, najadłyśmy się wspaniałym jedzeniem i nasyciłyśmy ciekawą rozmową w domu prezesa firmy o systemie monetarnym na świecie. Dobrze, że pracowałam 13 lat w banku zanim zamieszkałam w Afryce :-). Wieczorem zadzwonił Oz i spytał: – pościsz? Odpowiedziałam: – Nie! Jem za dwoje byś Ty i ja mieli siły.

Teraz nadszedł Czas Nowin: PIERWSZA. 13 czerwca przylatuję do Warszawy na parę miesięcy i baaardzo się z tego cieszę! Nie było mnie prawie półtora roku. Będę w kraju lub okolicach do końca października. Od lipca planuję jeździć po Polsce ze Słowem: pisanym i mówionym skierowanym być może do Ciebie. Jeśli chcesz bym wystąpiła w Twoim MIEŚCIE/ na Twoim WYDARZENIU lub w Twojej FIRMIE napisz do mnie. Jestem w trakcie ustalania trasy. Na pewno 4 – 7 sierpnia spotkasz mnie w Szczecinie na zlocie wielkich żaglowców i moim wykładzie z pokazem slajdów podróżniczo-mistycznych… więcej informacji wkrótce.

20170201_114938Proponowana tematyka:

1- prelekcje i pokazy slajdów podróżniczych (Indonezja/ Senegal), 2- warsztaty, wykłady o skutecznej przemianie i zmianie, czyli kobiecej podróży przez życie, realizacji marzeń, pragnień i wizji, wytrwałości w dążeniu do celu ubarwione inspirującymi i autentycznymi historiami z moich podróży przez świat. O tym jak usłyszeć własną Pieśń Serca i podążyć za nią, o kształtowaniu życia świadomie wiedząc jak korzystać z trzech umysłów (świadomy, podświadomy i nad-świadomy), o usuwaniu ograniczeń, radzeniu sobie z trudnościami, celebrowaniu piękna, mocy błogości i błogosławieństwa, o ważności ciała, medytacji, oddechu i zdrowego stylu życia i wiele więcej… o mocy i potędze człowieka.

Podczas spotkań istnieje możliwość nabycia mojej książki ‘Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie opisana’ z osobistą dedykacją.

DRUGA. Ruszyły zapisy na zimową edycję pobytu dla kobiet kulturowo-przyjemnościowego. Spotkania u Źródła w barwnym, żywiołowym i słonecznym Senegalu – Afryka Zachodnia. Sprawdź ofertę w zakładce Afryka 2018. To pobyt dla Polek z całego świata chętnych na niezwykłe doświadczenia i spotkania, piękną podróż w głąb Siebie na kontynencie uważanym za kolebkę ludzkości. , Autentyczny kontakt z kulturą, tradycją i codziennym życiem Senegalek, wieczorne spotkania kobiet, cudowny czas nad oceanem Atlantyckim, masaż, taniec afrykański i gra na dżembe. Więcej informacji z zakładce Senegal 2018 !

Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce,

Joanna