inne formy pobytu – Senegal

Senegal ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną wzdłuż wybrzeża-zwłaszcza na południe od Dakaru. Zorganizuję pobyt: tematyczny (muzyka, taniec, sztuka, kultura, moda, sporty – surfing/golf/fitness etc, przyroda/ornitologia), prywatny (dla par, oświadczyny, ślub, miesiąc miodowy), rodzinny z dziećmi (jest tu wiele atrakcji dla najmłodszych), firmowy (dobra baza hotelarska i eventowa).

SPOTKANIA Z JOANNĄ. Możliwości #1 W organizowanych w Senegalu wydarzeniach Joanna towarzyszy podczas całego pobytu jako opiekun i przewodnik (plus przewodnik lokalny). #2 Spotkania tematyczne nad oceanem, we wsi lub przy Baobabie. Wieczorne niezwykłe i autentyczne opowieści – story telling z Joanną. Wyjątkowa podróż w głąb świata niewidzialnego i niewidocznego dla większości z nas. Prawdziwe i barwne rozmowy o przemianie życia, podróży przez świat, codziennym życiu w Senegalu czy współczesnej Afryce i stereotypach. Ciekawie, inspirująco albo intrygująco. #3 Joga/medytacja/celebracja życia i kolorów o zachodzie słońca.

PODRÓŻE PRYWATNE. Dla osób ceniących komfort, wygodę i indywidualne zadbanie, pragnących zrealizować afrykańskie marzenia w nietuzinkowy sposób. Podróżujemy wynajętym samochodem korzystając z lokalnych przewodników. Pobyt kameralny i bezpieczny. Poranna joga, wieczorne medytacje, opowieści pod Baobabem, kurs tańca afrykańskiego lub gry na bębnach dżembe na plaży, słynne senegalskie zapasy czy połów ryb na oceanie z wedle życzenia:-)

TRASA. Trasę ustalamy według zainteresowań, lub potrzeb Klientów: czego ma być więcej, czego mniej a może po równo, dla równowagi – Natura – Historia – Ludzie – Miasta – Kultura&Sztuka – Mistycyzm – Eko inicjatywy – Aktywnie – Relaksująco.


IMPREZA FIRMOWA. Zorganizujemy różnego rodzaju wydarzenia dla Twojej firmy – szkolenia, seminaria, nagrody – wyjazdy regenerujące, przeciwdziałające wypaleniu zawodowemu pracowników, czy wyprawy tematyczne np. udziały w rocznych wydarzeniach sportowych w Dakarze, festiwalach mody, muzyki afrykańskiej albo koncertach jazzowych w St Louis – zadbamy magicznie o Twoich klientów, pracowników czy partnerów biznesowych.

TWOJA FIRMA, TWOI PRACOWNICY. Senegal to idealne miejsce na odpoczynek, od stresów i obowiązków zawodowych, w tym regenerację wypalonych i przemęczonych pracowników. To inwestycja w ich zdrowie psychiczne, fizyczne i emocjonalne. Senegal posiada bardzo dobrą, nadmorską bazę hotelową oraz bogatą ofertę spędzenia czasu w wodzie, na ziemi i w powietrzu. Kraj ten odwiedzają głównie turyści z Francji, Belgi, Ameryki, Włoch i Hiszpanii. Ulokowany blisko wybrzeża, specjalny park do akrobacji w Baobabach, jest idealnym miejscem na integrację zespołów czy pojednanie wszystkich zwaśnionych, przywracając harmonię wzajemnej współpracy.

ATRAKCYJNY POBYT. Proponujemy 5 firmowych dni w Senegalu: zakwaterowanie w nadmorskich hotelach Dakaru lub turystycznego wybrzeża na południe od stolicy. Hotele z basenami i dostępem do Oceanu Atlantyckiego, oferują różnorodne formy aktywności i gier zespołowych. Większość czasu poza pracą spędzona na sportach wodnych, ziemnych i powietrznych oraz zwiedzaniu.

Zwiedzamy Dakar i okolicę: wyspę Gorée (historia niewolnictwa, lista Unesco) – wyspy Îles de La Madeleine (mały archipelag niezamieszkanych wysp wulkanicznych, w sam raz do kąpieli i relaksu) – zjawiskowe Jezioro Retba/Lac Rose  (bardzo ciepłe i słone różowej barwy, naturalne cudo przyrody) – miejscowość Rufisque (ponad 350 żółwi w specjalnym parku)  – park akrobacji w Baobabach (jedyny na świecie) – wyspę  N’Gor położoną blisko lotniska Dakaru, jest idealnym miejscem na surfing, nurkowanie, kulinarno-artystyczno-muzyczne eksploracje, czyli pożegnalne nasycenie Afryką przed wylotem.


POBYT SZEFA. Twoje zdalne biuro w Afryce Zachodniej jest na wyciągnięcie ręki! Bezpośrednie loty z Dakar – Lizbona (4 godz. Tap Portugal, Etihad Airways), Paryż – Dakar 5.45 min (Air France, Br). Bardzo dobre połączenia lotnicze. Spawdź www.skyscanner.net Możesz pracować przez internet, mieszkać w willi nad oceanem Atlantyckim i cieszyć się słoneczną pogodą i śródziemnomorską kuchnią. W wolnym czasie odkrywać z nami Senegal lub pływać, wędkować, latać samolotem, jeździć konno, wspiąć się na baobaba (w jedynym na świecie parku linowym), opalać na rozgrzanym piasku, spacerować plażą, ćwiczyć jogę, medytować – możliwości wypoczynku jest tu wiele.


POBYTY TEMATYCZNE – TWOJE WYDARZENIE W AFRYCE. Zorganizujemy słonecznie barwny czas Twoich własnych wydarzeń wyjazdowych – warsztatów, szkoleń i wszelkich zdarzeń, które masz ochotę poprowadzić w Afryce Zachodniej. 

Aktywnie. Sportowe z żywiołami: wodą, ziemią lub powietrzem.

Artystycznie. Malarskie, taneczne, muzyczne – śpiew, bębny, kora i inne instrumenty – możliwość nagrań własnej płyty w profesjonalnym studio z Senegalczykami.

Hobbistycznie. Dla pasjonatów malowniczych krajobrazów, egzotycznych ptaków, fotografii, kultury, muzyki, filmu, sztuki,  historii czy barw Afryki.

Samopoznanie. Twoje własne warsztaty rozwoju osobistego w Senegalu.

Lotnie. Dla fanów lotnictwa, podniebnych perspektyw i panoramicznego widoku wybrzeża, przy zachodzącym słońcu.

Wodnie. Dla amatorów wszelkich sposobów wód odkrywania i eksplorowania – surfing, nurkowanie, pływanie, wędkowanie i wiele innych.


napisz maila by dostać szczegółowe informacje nt proponowanych tras i orientacyjnego cennika polka.w.senegalu@gmail.com