e-Sesje *poMOC*

e-SESJE *poMOCne* są dla Ciebie jeśli chcesz ruszyć do przodu ze swoim życiem, uwolnić się od blokad, odzyskać entuzjazm życia, klarowność widzenia spraw, właściwie ustawić priorytety życia. Jeśli zmagasz się z nadmiernym racjonalizowaniem i analizowaniem, między tym co chce Twoja głowa a serce. Uwierz mi, że można żyć w pięknej harmonii bez wewnętrznych konfliktów. Przeczytaj poniższe referencje:

Zyskujesz większą pewność siebie, lepszą jakość relacji, zwiększają się twoje kompetencje interpersonalne naturalnie, odzyskujesz dobre samopoczucie. Przywracasz równowagę w życiu osobistym i zawodowym. To wpływa na nowe możliwości i większą efektywność.  To przekłada się na twoje codzienne decyzje, wybory, ludzi i sytuacje, które do siebie przyciągasz. Zaczynasz uczestniczyć w naturalnym przepływie życia, rozumiejąc jego cykle (aktywności, odpoczynku) czy rytmy (zewnętrzny/ku sobie). I naturalnie dzieją się cuda… pojawiają się ciekawe propozycje, nowe znajomości, pomysły i możliwości, pieniądze i naturalna lekkość z jaką stwarzasz swoje dalsze życie. 

o Mnie. Podczas sesji korzystam intuicyjnie z całej swoje wiedzy i mądrości zdobywanej parędziesiąt lat mojego rozwoju osobistego na przeróżnych kursach. Prowadzę spotkania coachingowo-mentoringowe oraz lunarne kręgi kobiet w Dakarze. Jestem także certyfikowanym Coachem, instruktorką jogi z doświadczeniem menedżerskim wyższego szczebla. 

e-KONSULTACJE ZAWODOWE. Zapraszam na Konsultację/Rozmowę przez internet, jeśli zbierasz się do przemiany życia (osobistego lub zawodowego), jesteś w trakcie lub właśnie jej dokonałeś. Przed ważnymi decyzjami warto po prostu porozmawiać z kimś, kto: 
1. Ma już w danym temacie rozeznanie, doświadczenie i mądrość, czyli przeszedł własną drogę zmiany, w którą Ty się wybierasz (np. zmiany zawodowej, odejście z pracy na etacie, po co, czy warto, i co dalej?), 
2. Potrafi spojrzeć na Twój problem/sprawę/wyzwanie z innej perspektywy, tak byś zyskał nowe widzenie i ustalił kolejny krok zgodny z Tobą, 
3.Wysłucha bez oceniania i osądzania w szacunku do Twojej historii, marzenia, pragnienia, celu, projektu czy wizji. Taka świadoma i uważna obecność dodaje skrzydeł, a nie je podcina. Czasami brakuje takich osób w najbliższym otoczeniu.
                  ***    
e-Konsultacje to rozmowa. Wysłuchuję Cię, zadaję pytania poszerzające Twoje widzenie, wskazuję proste i skuteczne techniki. Zyskujesz większą klarowność, zrozumienie i jasność odnośnie Twojej sprawy. Wiesz, co dalej. 

hibiskuse-Konsultacje stworzyłam w odpowiedzi na częste pytania o moją osobistą przemianę życia: odwagę w podjęciu decyzji, trudności na drodze, momenty zwątpienia/rezygnacji, skąd czerpać siłę ducha, jak wytrwale dążyć do celu, sposoby na radzenie sobie z różnymi sytuacjami, jak odzyskać równowagę wewnętrzną, jak tworzyć swoje życie świadomie, co to jest duchowość czy świadome życie, jak żyję że tak często się śmieję :-) 

 

Bez Wychodzenia z Domu. Bezpiecznie. Anonimowo. Serdecznie. Lekko.

e- Konsultacje/Sesje         60 minut: 250 zł / pakiet 3 spotkań on-line 660 zł

Systematyczność spotkań zasila realizację Twojej wizji, ugruntowujesz nowy nawyk (myślenia, zachowania), modyfikujesz obrany kierunek (w miarę potrzeb). Otrzymujesz wiedzę i narzędzia. Zmiana gruntowna, której rezultatem jest tworzenie życia na Twoich warunkach, zgodnie z Twoją wolą i wizją.