Coaching-Mentoring

Prowadzę e-Sesje w zależności od Twojej potrzeby. Celem jest odzyskanie energii życiowej i mocy osobistej, by ruszyć do przodu ze swoim życiem, uwolnić się od blokad, odzyskać entuzjazm i radość, równowagę i harmonię oraz spokój serca, klarowność widzenia spraw, właściwie ustawić priorytety życia w sferze osobistej i zawodowej. Przychodzisz do mnie po zmianę, a ja wspieram Ciebie w tym procesie. Działam jak KATALIZATOR, pomagam wyzwolić śpiący potencjał.

W pracy korzystam z narzędzi COACHINGOWYCH oraz metod ROZWOJU OSOBISTEGO (joga, pozycje mocy, specjalny oddech, medytacje, wizualizacje, mindfulness, kolory, symbole), których skuteczność sprawdzałam na sobie przez wiele lat. Jako MENTOR wykorzystuję swoje profesjonalne doświadczenie (13 lat pracy w międzynarodowych korporacjach) łącząc je z osobistą przemianą życia w 2015. Bliska memu sercu jest NATURA i 5 żywiołów, stąd naturalnie podczas sesji przywracasz/ wzmacniasz swoje połączenie z jej potęgą i odżywczą mocą.

Przeczytaj referencje:           

Czym jest Coaching? Coach wspiera rozwój osobisty, zawodowy i biznesowy. Coach tak prowadzi rozmowę z klientem, aby to on sam odnalazł najbardziej trafne rozwiązania swoich problemów oraz sposoby osiągania określonych celów. Zadaje wiele pytań, w tym tzw. pytań granicznych, które skłaniają klienta do refleksji, sprawiają, że nagle zaczyna on zupełnie inaczej patrzeć na swoją rzeczywistość. Takie właśnie poszerzanie perspektywy, wspomaganie kreatywnego myślenia, pobudzanie do odkrywania nowych rozwiązań jest typowe dla coachingu. Coach nie musi być przy tym ekspertem w branży, w której działa klient. 

Czym jest Mentoring? Mentor także wspiera, ale i podpowiada. Uczy, a czasem nawet wyznacza zadania. Mentor działa w sposób bardziej dyrektywny niż coach. 

O MNIE. Jestem dyplomowanym Coachem (2012r – Szkoła Coachów „The Art & Science of Coaching” Wszechnica UJ i Erickson Coaching International ), instruktorką Jogi Kundalini (2008r) z 13 letnim doświadczeniem pracy w korporacjach, w tym 7 lat na wyższym stanowisku menedżerskim. 

60 minut: 250 zł / pakiet 3 spotkań on-line 676 zł

Bez Wychodzenia z Domu. Bezpiecznie. Anonimowo. Serdecznie. Lekko.